Hallo beauty’s,
Laatst heb ik een prachtig merk van mijn lijstje af kunnen schrijven, dit merk is SIGMA. Ik heb meerdere kwasten besteld waaronder de 3DHD kabuki foundation kwast. Ik vind het altijd zalig om nieuwe kwasten te testen helemaal als het super zacht aan zou voelen en ook nog is als het een mooie dementie zal geven aan je foundation. Ik vertel jullie hieronder daarom graag over mijn eerste sigma ervaring.
Deze kwast is prachtig zwart met rosé goud van kleur. De steel ligt lekker in de hand, de kwast heeft een middelmatig gewicht en werkt daarom erg prettig. Doordat de haren in de drie hoekige vorm gemaakt zijn zou je zelfs bij de kleinste hoekjes in het gezicht moeten komen.
Op deze foto kan je duidelijk zien dat de kwast is een punt loopt de 3DHD effect dus, het is een volle kwast met veel haren waardoor je een perfecte dekking zou moeten krijgen. Doordat de kwast schuin loopt zou je ook gemakkelijk het gehele gezicht met foundation egaal kunnen aanbrengen zelfs in de kleine hoekjes, denk hierbij aan de binnenkant van de ooghoeken of bij de neusvleugels. De haren zijn gemaakt van synthetische vezels.
Op de steel zelf zie je in het rosé gouden kleur de tekstopdruk staan, de naam van het merk en de naam van de kwast. Subtiel is het niet moet ik zeggen hoor, ik heb daar geen problemen mee maar ik weet dat sommige beauty liefhebbers hier niet altijd op zitten te wachten.
Ik vind de kwast ideaal in gebruik, het laat geen strepen achter op mijn gezicht de haren voelen echt super zacht aan, het gewicht is prettig en het handvat ligt goed in de hand. Ik moet zeggen dat mijn eerste ervaring met sigma mij erg goed bevalt. Een echte aanrader mocht je een nieuwe kwast zoeken.
Deze Sigma 3DHD kabuki kwast kost € 24.95 euro en heb ik besteld bij themakeupspot.
Liefs Soraya
Klinkt goed! Ik heb zelf geen kwasten van Sigma, maar ze staan wel hoog in m’n wishlist.
LikeGeliked door 1 persoon
Nou ik kan je alleen maar zeggen doen! liefs soraya
LikeLike
Wat een mooie kwast! Ik heb een hele stapel kwasten, maar zo’n bijzondere als deze heb ik nog niet!
LikeLike
ja kwasten heb ik ook stapels van, nooit genoeg in mijn bezit. liefs soraya
LikeLike
Wat een prachtige kwast!
LikeGeliked door 1 persoon
Ik heb deze ook! Kost wat maar dan heb je ook wat, super fijn 😀
LikeGeliked door 1 persoon
Nou dat is zeker waar Mariska. Liefs Soraya
LikeLike