douche·reiniging

Rituals – The Ritual Of Hammam Black Soap

Hallo beauty’s,

Ik houd van heerlijk ruikende zeep, maar als zeep dan ook nog een apart kleurtje heeft dan ben direct verkocht. Zo gebeurde dat ook bij de The Ritual Of Hammam black Soap. Want deze zeep is zwart van kleur, zoals de naam het al verraad. Ik kon het niet achterlaten en ben thuis direct gaan testen. Ben jij benieuwd naar de zeep? Hoe deze ruikt? Lees dan snel verder hieronder.

IMG_1893.JPG

De verpakking van de zeep is prachtig. Ik vind de kleuren goud met zwart mooi gecombineerd, en vind ik veel luxe uitstralen. De draaidop bevind zich aan de onderkant, en is hierdoor praktisch in gebruik. The Ritual Of Hammam Black soap bevat 70 ml. De achterkant bevat informatie, en een ingrediëntenlijst. Deze lijst verraste mij nogal, waarom? Dat lees je hieronder.

IMG_1894.JPG

De ingrediëntenlijst verbaasde mij nogal, want het is een totaal andere geur dan dat ik mij had voorgesteld. Wel in het positieve, want de zeep ruikt naar eucalyptus en olijfolie. Dit is zeker terug te herkennen in gebruik, en is heerlijk voor deze herfstdagen. Mijn neus gaat er lichtelijk van open, en wat voor pluspunt is dat? Maar in combinatie met de zwarte kleur, was dit niet mijn eerste gedachten erbij.

IMG_1898

Zoals je hierboven kan zien, is de zeep zwart van kleur. De verpakking is prachtig goed met zwart. De geur is zalig verrijkt met eucalyptus en olijfolie. Het reinigt mijn huid goed, en laat mijn huid zacht achter. Ik ben blij met mijn aankoop, en vind het net even wat extra geven bij gebruik.

The Ritual Of Hammam Black soap is te koop bij Rituals voor € 8.50 euro voor 150 ml.

Liefs Soraya

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s