douche·haar·make-up·reiniging·verzorging

Mijn Best Gelezen Artikelen van 2018

Hallo beauty’s,

Het jaar is alweer voorbij, en daarom is het alweer tijd om te gaan terugblikken. Ik heb mijn statistieken erbij gepakt, en heb een mooi overzicht gemaakt. Ik heb hieronder dan ook mijn best gelezen artikelen klaar staan voor jullie. Veel lees en kijkplezier.

Nummer 5:
Loving Blends Milde Haver Shampoo & Conditioner

Volledig review? Klik hier.

Dit artikel is al veel ouder, maar wordt nog regelmatig bezocht. Ik ben erg benieuwd wie deze loving blends milde haver shampoo en conditioner allemaal gebruikt?

Nummer 4:
Kruidvat Volume Poeder – Budget.

Volledig review? Klik hier.

Nummer 3:
Mac Velvet Teddy Lipstick & Whirl Potlood.

Volledig review? Klik hier.

Ik moet zeggen ik heb deze lipstick al 5 maal opnieuw gekocht, en ben nog lang niet klaar met het dragen van deze kleur. LIKE IT!

Nummer 2:
Hema Repair Shampoo & Conditioner.

Volledig review? Klik Hier.

Nummer 1:
Zarqa Pure Skin Cleansing Wash.

Volledig Review? Klik Hier.

Zarqa is een merk wat mij altijd interesseert, maar helaas niet altijd even goed bevalt. Ik heb een haat liefde verhouding, kunnen we wel zeggen.

Ik hoop dat jullie dit overzicht leuk vonden om te zien, en wens iedereen natuurlijk een fantastisch 2019!

Liefs Soraya

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s